Sportovní SUV? Japonský úpravce představil aero paket pro Mazdu CX-60

Sportovní SUV? Japonský úpravce představil aero paket pro Mazdu CX-60

Pokrok nezastavíš! V minulosti se vymýšleli vzhledové úpravy pro sportovní modely jako kupé, GT, apod., ale dnes jsou zkrátka v kurzu SUV. I proto japonský úpravce AutoExe představil (prozatím) vzhledovou proměnu pro nedávno představenou Mazdu CX-60.

Jak už to dnes bývá, představený aero paket dodává CX-60 agresivnější image. V přední části je k nepřehlédnutí výrazný splitter, zatímco z profilu oslní snad jen „ofuky“ na oknech. Vzadu se úpravce „vyřádil“ asi nejvíce – velké křídlo namontované na sériové, sportovní nástavce na umělých průduších v nárazníku a difuzor se čtyřmi koncovkami výfuku. Všechny tyto díly v rámci tuningového balíčku jsou kompatibilní se všemi verzemi CX-60.

Na webu úpravce AutoExe je uvedeno, že balíček lze objednat kompletně anebo je možné si vybrat jednotlivé díly. Za splitter si firma účtuje 667 amerických dolarů (cca 16 tisíc korun), 244 amerických dolarů (cca 6 tisíc korun) za ofuky oken, 667 amerických dolarů (cca 16 tisíc korun) také za zadní křídlo, 610 amerických dolarů za difuzor (cca 14,5 tisíc korun) a 244 amerických dolarů (cca 6 tisíc korun) za sportovní nástavce. Cena čtyř koncovek výfuku bude oznámena později, neboť jsou stále ve vývoji.

Navíc to není vše, co si úpravce AutoExe připravil pro model CX-60. Momentálně pracuje i na technických změnách, přesněji se zaměří na odpružení, brzdy, sání a pochopitelně výfuk. Své výsledky chce představit letos na podzim.

Zdroj: carscoops.com

Jiří Diviš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *